NIDEA - Logistyka

Sprzedaż przez internet to dynamicznie rozwijający się sektor handlowy. Duże sklepy handlowe posiadają swoje magazyny oraz wynegocjowane stawki z branżą kurierską. A także posiadają odpowiednie oprogramowanie oraz zasób ludzki aby w terminie realizować zamówienia. Innym ze sposobów jest zlecenie powyższych usług na zewnątrz, tzw. outsourcing procesów związanych z logistyką. Takie rozwiązanie pozwala właścicielom sklepów internetowych na zajęcie się działaniami związanymi tylko z pozyskaniem nowych klientów oraz zwiększeniem liczby sprzedaży. My wychodzimy naprzeciw małym sklepom internetowych i kierujemy przede wszystkim do nich tą usługę. Masz pomysł co sprzedawać przez internet, ale nie chcesz na początku ponosić dużych kosztów związanych z wynajem pomieszczeń, pakowaniem oraz negocjowaniem cen z firmami kurierskimi, a ten czas wolisz poświęcić na wzrost sprzedaży, zadzwoń lub napisz do nas. Wówczas naszą ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb i wymagań. Zajmujemy się również zwrotami i reklamacjami.

Jesteś producentem, wykonujesz rękodzieła , nie chcesz się zajmować pakowaniem i wysyłką – zleć to nam. Nasze doświadczenie w tym zakresie przyczyni się do zadowolenia klienta, a Ty będziesz robił to co lubisz.

Ponadto Twoje produkty możemy wystawić na naszej platformie internetowej dropshippingowej z której korzysta ponad 200 sklepów i liczba ta stale rośnie.

Jesteśmy po to aby wpierać e-commerce.

Odsyłam Państwa do przeczytania artykułu na temat modelu logistycznego dropshipping